IPD082N10N3GATMA1
DigiKeyn tuotenumero
IPD082N10N3GATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
IPD082N10N3GATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
IPD082N10N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPD082N10N3GATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 80A TO252-3
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 80A (Tc) 125W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TO252-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IPD082N10N3GATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,5V @ 75µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
55 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3980 pF @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
125W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO252-3
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
8,2mOhm @ 73A, 10V