IPB17N25S3100ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IPB17N25S3100ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IPB17N25S3100ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IPB17N25S3100ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IPB17N25S3100ATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 250V 17A TO263-3
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 250 V 17A (Tc) 107W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TO263-3-2
EDA/CAD-mallit
IPB17N25S3100ATMA1 -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
19 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1500 pF @ 25 V
Tehohäviö (maks.)
107W (Tc)
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
250 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO263-3-2
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
100mOhm @ 17A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 54µA