IPB100N10S305ATMA1 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | IPB100N10S305ATMA1 |
Kuvaus | MOSFET N-CH 100V 100A TO263-3 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 100 V 100A (Tc) 300W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TO263-3-2 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 176 nC @ 10 V |
Valm. | Vgs (maks.) ±20V |
Sarja | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 11570 pF @ 25 V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tehohäviö (maks.) 300W (Tc) |
Osan tila Ei uusiin suunnitelmiin | Toimintalämpötila -55°C – 175°C (TJ) |
FET-tyyppi | Luokka Autoteollisuus |
Teknologia | Hyväksyntä AEC-Q101 |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 100 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |