IMT65R020M2HXUMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IMT65R020M2HXUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IMT65R020M2HXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IMT65R020M2HXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IMT65R020M2HXUMA1
Kuvaus
SILICON CARBIDE MOSFET
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 650 V 105A (Tc) 440W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-HSOF-8-2
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
18mOhm @ 46,9A, 20V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
5,6V @ 9,5mA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
57 nC @ 18 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
+23V, -7V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2038 pF @ 400 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
440W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
650 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-HSOF-8-2
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
15V, 20V