IKW75N65RH5XKSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IKW75N65RH5XKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IKW75N65RH5XKSA1
Kuvaus
IGBT TRENCH FS 650V 80A TO247-3
Valmistajan vakio toimitusaika
49 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT Trench Field Stop 650 V 80 A 395 W Läpivientiaukko PG-TO247-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IKW75N65RH5XKSA1 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kytkentäenergia
360µJ (päällä), 300µJ (pois päältä)
Valmistaja
Infineon Technologies
Tulon tyyppi
Standardi
Sarja
Hilan varaus
168 nC
Pakkaustapa
Putki
Td (päällä / pois päältä) @ 25°C
26ns/180ns
Osan tila
Aktiivinen
Testitila
400V, 37,5A, 9Ohm, 15V
IGBT-tyyppi
Trench Field Stop
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
650 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
80 A
Pakkaus / kotelo
TO-247-3
Virta - kollektorin pulssi (Icm)
300 A
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO247-3
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
2,1V @ 15V, 75A
Päätuotenumero
Teho - maksimi
395 W