2EDL23I06PJXUMA1
DigiKeyn tuotenumero
2EDL23I06PJXUMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2EDL23I06PJXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
2EDL23I06PJXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
2EDL23I06PJXUMA1
Kuvaus
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE DSO14
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolisilta porttiohjaimet IC Invertoimaton PG-DSO-14
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
2EDL23I06PJXUMA1 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Logiikan jännite - VIL, VIH
1,1V, 1,7V
Valmistaja
Infineon Technologies
Virta - huippulähtö (lähde, nielu)
2,3A, 2,3A
Sarja
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Yläpuolen jännite - maks. (Bootstrap)
600 V
Osan tila
Aktiivinen
Nousu/laskuaika (tyyp.)
48ns, 37ns
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Ohjattava konfiguraatio
Puolisilta
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kanavan tyyppi
Riippumaton
Pakkaus / kotelo
14-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Ohjaimien lukumäärä
2
Valmistajan laitepakkaus
PG-DSO-14
Hilan tyyppi
IGBT
Päätuotenumero
Syöttöjännite
10V – 25V