IGW50N60TFKSA1
DigiKeyn tuotenumero
IGW50N60TFKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IGW50N60TFKSA1
Kuvaus
IGBT TRENCH FS 600V 100A TO247-3
Valmistajan vakio toimitusaika
39 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
IGBT Trench Field Stop 600 V 100 A 333 W Läpivientiaukko PG-TO247-3-1
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IGW50N60TFKSA1 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Kytkentäenergia
2,6mJ
Valmistaja
Infineon Technologies
Tulon tyyppi
Standardi
Sarja
Hilan varaus
310 nC
Pakkaustapa
Putki
Td (päällä / pois päältä) @ 25°C
26ns/299ns
Osan tila
Aktiivinen
Testitila
400V, 50A, 7Ohm, 15V
IGBT-tyyppi
Trench Field Stop
Toimintalämpötila
-40°C – 175°C (TJ)
Jännite - kollektori-emitteriläpilyönti (maks.)
600 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - kollektori (Ic) (maks.)
100 A
Pakkaus / kotelo
TO-247-3
Virta - kollektorin pulssi (Icm)
150 A
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO247-3-1
Vce(on) (maks.) @ Vge, Ic
2V @ 15V, 50A
Päätuotenumero
Teho - maksimi
333 W