IDWD25G200C5XKSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IDWD25G200C5XKSA1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IDWD25G200C5XKSA1
Kuvaus
DIODE SIC 2000V 77A PGTO2472U01
Valmistajan vakio toimitusaika
49 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 2000 V 77A Läpivientiaukko PG-TO247-2-U01
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IDWD25G200C5XKSA1 -mallit
Kategoria
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
0 ns
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
375 µA @ 2 kV
Pakkaustapa
Putki
Kapasitanssi @ Vr, F
2850pF @ 1V, 100kHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
2000 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TO247-2-U01
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
77A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.75 V @ 25 A