IAUC100N10S5N040ATMA1
DigiKeyn tuotenumero
448-IAUC100N10S5N040ATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
448-IAUC100N10S5N040ATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-IAUC100N10S5N040ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
IAUC100N10S5N040ATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 100A 8TDSON-34
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 100A (Tc) 167W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8-34
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
IAUC100N10S5N040ATMA1 -mallit
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
78 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Sarja
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
5200 pF @ 50 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tehohäviö (maks.)
167W (Tc)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
FET-tyyppi
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSON-8-34
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
4mOhm @ 50A, 10V
Päätuotenumero
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,8V @ 90µA