CY15B108QN-40SXIT
DigiKeyn tuotenumero
448-CY15B108QN-40SXITTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CY15B108QN-40SXIT
Kuvaus
IC FRAM 8MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FRAM (ferrosähköinen RAM) Muisti IC 8Mbit SPI 40 MHz 9 ns 8-SOIC
Kategoria
Muistin organisointimalli
1M x 8
Valm.
Muistirajapinta
SPI
Sarja
Kellotaajuus
40 MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Käyttöaika
9 ns
Osan tila
Aktiivinen
Syöttöjännite
1,8V – 3,6V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)