CY15B108QN-40SXI
DigiKeyn tuotenumero
448-CY15B108QN-40SXI-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CY15B108QN-40SXI
Kuvaus
IC FRAM 8MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
FRAM (ferrosähköinen RAM) Muisti IC 8Mbit SPI 40 MHz 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CY15B108QN-40SXI -mallit
Kategoria
Muistirajapinta
SPI
Valm.
Kellotaajuus
40 MHz
Sarja
Syöttöjännite
1,8V – 3,6V
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)