BSC118N10NSGATMA1
DigiKeyn tuotenumero
BSC118N10NSGATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BSC118N10NSGATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC118N10NSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSC118N10NSGATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 11A/71A TDSON
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 11A (Ta), 71A (Tc) 114W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8-1
EDA/CAD-mallit
BSC118N10NSGATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 70µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
56 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3700 pF @ 50 V
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Tehohäviö (maks.)
114W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V