BSC109N10NS3GATMA1
DigiKeyn tuotenumero
BSC109N10NS3GATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BSC109N10NS3GATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC109N10NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSC109N10NS3GATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 63A TDSON-8-1
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 63A (Tc) 78W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8-1
EDA/CAD-mallit
BSC109N10NS3GATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,5V @ 45µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
35 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2500 pF @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
78W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V