BSC010N04LSATMA1
DigiKeyn tuotenumero
BSC010N04LSATMA1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
BSC010N04LSATMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
BSC010N04LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSC010N04LSATMA1
Kuvaus
MOSFET N-CH 40V 38A/100A TDSON
Valmistajan vakio toimitusaika
61 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 40 V 38A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 139W (Tc) Kiinnitys pintaan PG-TDSON-8 FL
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BSC010N04LSATMA1 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
95 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
6800 pF @ 20 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
2,5W (Ta), 139W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
PG-TDSON-8 FL
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
1mOhm @ 50A, 10V