FF2000UXTR23T2M1PBPSA1
DigiKeyn tuotenumero
448-FF2000UXTR23T2M1PBPSA1-ND
Valmistaja
Infineon Technologies Americas Corp.
Valmistajan tuotenumero
FF2000UXTR23T2M1PBPSA1
Kuvaus
FET 2N-CH 2.3KV 675A AG-XHP2K23
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 2300V (2,3kV) 675A Runkokiinnitys AG-XHP2K23
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2,4mOhm @ 1000A, 15V
Valmistaja
Vgs(th) (maks.) @ Id
5,15V @ 450mA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
2650nC @ 15V
Pakkaustapa
Kaukalo
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
95000pF @ 1500V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 175°C (TJ)
Teknologia
SiCFET (piikarbidi)
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Konfiguraatio
2 N-kanavaa (puolisilta)
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
2300V (2,3kV)
Valmistajan laitepakkaus
AG-XHP2K23
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
675A