RSSDN-50A
DigiKeyn tuotenumero
1885-RSSDN-50A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RSSDN-50A
Kuvaus
SOLID STATE RELAY 50A
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A)
Kategoria
Lähdön tyyppi
AC, Nollapiste
Valm.
Jännite - tulo
3 – 32VDC
Sarja
Jännite - kuorma
48 V ~ 660 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Kuormavirta
50 A
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Toimintalämpötila
-20°C – 80°C