RSSDN-25A
DigiKeyn tuotenumero
1885-RSSDN-25A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RSSDN-25A
Kuvaus
SOLID STATE RELAY 25A
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A)
Kategoria
Lähdön tyyppi
AC, Nollapiste
Valm.
Jännite - tulo
3 – 32VDC
Sarja
Jännite - kuorma
48 V ~ 660 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Kuormavirta
25 A
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Toimintalämpötila
-20°C – 80°C