ABPDRRV015PDSA3
DigiKeyn tuotenumero
480-ABPDRRV015PDSA3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABPDRRV015PDSA3
Kuvaus
SENSOR 15PSI 0.059" 12BIT 6-DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paineanturi ±15PSI (±103,42kPa) Differentiaalinen Uros - 0,059" (1,5mm) putki, kaksi 12 b 6-DIP (0,453", 11,50mm), kaksi porttia, sama sivu
Kategoria
Syöttöjännite
3V – 3,6V
Valmistaja
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Portin koko
Uros - 0,059" (1,5mm) putki, kaksi
Sarja
Portin tyyppi
Väkäset
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Vahvistettu lähtö, Lämpötila kompensoitu
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
PC-nastat
Sovellukset
Lääketieteellinen tuuletus
Maksimipaine
250PSI (1723,69kPa)
Painetyyppi
Differentiaalinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Käyttöpaine
±15PSI (±103,42kPa)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähdön tyyppi
SPI
Pakkaus / kotelo
6-DIP (0,453", 11,50mm), kaksi porttia, sama sivu
Lähtö
12 b
Valmistajan laitepakkaus
6-DIP
Tarkkuus
±0,25%