RA1113112R
RA1113112R
Additional Requirements for Selecting a Switch
RA1113112R
DigiKeyn tuotenumero
EG5619-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RA1113112R
Kuvaus
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Tarkka kuvaus
Keinuvipukytkimet SPST 10A (AC) 125 V Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
EDA/CAD-mallit
RA1113112R -mallit
Aktuaattorin merkintä
O I
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 19,40mm x 13,10mm
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C
Jänniteluokitus – AC
125 V