RA11131100
RA11131100
Additional Requirements for Selecting a Switch
RA11131100
DigiKeyn tuotenumero
RA11131100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RA11131100
Kuvaus
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keinuvipukytkimet SPST 10A (AC) 125 V Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RA11131100 -mallit
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Kovera (kaareva)
Valm.
Väri - aktuaattori/suojus
Musta
Sarja
Aktuaattorin merkintä
Ei merkintää
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Osan tila
Aktiivinen
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 19,40mm x 13,10mm
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C
Piiri
Hyväksyjä
cULus
Kytkimen toiminto
Sähköinen käyttöikä
10000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
125 V