MDF6-4DP-3.5DS(23)
MDF6-4DP-3.5DS(23)
MDF6-4DP-3.5DS(23)
DigiKeyn tuotenumero
26-MDF6-4DP-3.5DS(23)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MDF6-4DP-3.5DS(23)
Kuvaus
CONN HEADER R/A 4POS 3.5MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 4 napainen 0,138" (3,50mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MDF6-4DP-3.5DS(23) -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,220" (5,59mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,138" (3,50mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,445" (11,30mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
39,4µin (1,00µm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C