DF20F-10DP-1H(52) | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | DF20F-10DP-1H(52) |
Kuvaus | CONN HEADER SMD R/A 10POS 1MM |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 10 napainen 0,039" (1,00mm) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | DF20F-10DP-1H(52) -mallit |
Kategoria | Kiinnitystyyppi Push-Pull |
Valm. | Eristyksen korkeus 0,217" (5,51mm) |
Sarja | Kontaktin muoto Suorakulmainen |
Osan tila Aktiivinen | Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä 8,00µin (0,203µm) |
Liittimen tyyppi | Kontaktin pintakäsittely - tappi Kulta |
Kontaktin tyyppi Urosnasta | Kontaktin materiaali Fosfori-pronssi |
Jako - liitäntä | Eristyksen materiaali Polyamidi (PA), Nylon |
Napojen lukumäärä | Ominaisuudet Juotostinan varaaminen |
Rivien lukumäärä 2 | Toimintalämpötila -35°C – 85°C |