DF62W-6S-2.2C
DF62W-6S-2.2C
DF62W-6S-2.2C
DigiKeyn tuotenumero
H124902-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF62W-6S-2.2C
Kuvaus
CONN SOCKET HSG 6POS 2.20MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistorasia Valkoinen 0,087" (2,20mm)
EDA/CAD-mallit
DF62W-6S-2.2C -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Riviväli
0,079" (2,00mm)
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Pussi
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Väri
Valkoinen
Liittimen tyyppi
Ominaisuudet
Vedenkestävä
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Eristyksen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT)
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-35°C – 105°C
Jako
0,087" (2,20mm)