DF62W-6S-2.2C(11) | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | DF62W-6S-2.2C(11)-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | DF62W-6S-2.2C(11) |
Kuvaus | CONN RCPT HOUSING CRIMP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 6 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Pistorasia Musta 0,087" (2,20mm) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | DF62W-6S-2.2C(11) -mallit |
Kategoria | Riviväli 0,079" (2,00mm) |
Valm. | Asennustyyppi Vapaasti riippuva (linja) |
Sarja | Kontaktin terminointi Puristin |
Pakkaustapa Pussi | Kiinnitystyyppi Salpalukko |
Osan tila Aktiivinen | Väri Musta |
Liittimen tyyppi | Ominaisuudet Vedenkestävä |
Kontaktin tyyppi Naaraspistoke | Eristyksen materiaali Polybutyleenitereftalaatti (PBT) |
Napojen lukumäärä | Toimintalämpötila -35°C – 105°C |
Jako 0,087" (2,20mm) | Huomaa Kosketinosat myydään erikseen |