DF40TC-50DP-0.4V(58)
DigiKeyn tuotenumero
26-DF40TC-50DP-0.4V(58)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-DF40TC-50DP-0.4V(58)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-DF40TC-50DP-0.4V(58)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF40TC-50DP-0.4V(58)
Kuvaus
CONN 0.4MM PLUG SMD 50POS
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50 Napainen liitin Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Valmistaja
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Ladonta, Juotostinan varaaminen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
1,97µin (0,050µm)
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,045" (1,14mm)
Napojen lukumäärä
50
Päätuotenumero
Jako
0,016" (0,40mm)