DF40TC-50DP-0.4V(51)
DigiKeyn tuotenumero
26-DF40TC-50DP-0.4V(51)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
26-DF40TC-50DP-0.4V(51)CT-ND - Cut Tape (CT)
26-DF40TC-50DP-0.4V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF40TC-50DP-0.4V(51)
Kuvaus
BOARD TO FPC CONN, PLUG, 50POS,
Tarkka kuvaus
50 Napainen liitin Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat Kiinnitys pintaan Kulta
Hirose Electric Co Ltd
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Ominaisuudet
Ladonta, Juotostinan varaaminen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
1,97µin (0,050µm)
Liittimen tyyppi
Piirilevyliitin, Ulomman vaipan kosketinosat
Korkeus kortin yläpuolella
0,045" (1,14mm)
Napojen lukumäärä
50
Päätuotenumero
Jako
0,016" (0,40mm)