DF13-9P-1.25DS(50) on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Hirose Electric Co Ltd
Varastossa: 0
Samankaltainen
Molex
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 9 napainen 0,049" (1,25mm)
DF13-9P-1.25DS(50)
DigiKeyn tuotenumero
H3327-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF13-9P-1.25DS(50)
Kuvaus
CONN HEADER R/A 9POS 1.25MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DF13-9P-1.25DS(50) -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Pidätinlukko
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,091" (2,30mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,142" (3,60mm)
Pakkaustapa
Putki
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Vanhentunut
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Messinki
Jako - liitäntä
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C
Rivien lukumäärä
1
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Beige
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
150V