Tuotteen DF13-9P-1.25DS(55) kuvaa ei ole saatavana
DF13-9P-1.25DS(55)
DigiKeyn tuotenumero
26-DF13-9P-1.25DS(55)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DF13-9P-1.25DS(55)
Kuvaus
CONNECTOR
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 9 napainen 0,049" (1,25mm)
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Pidätinlukko
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,091" (2,30mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,142" (3,60mm)
Pakkaustapa
Putki
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-35°C – 85°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Beige
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
1A per kosketin
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
150V