T50R0HSM4
DigiKeyn tuotenumero
1436-1539-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
T50R0HSM4
Kuvaus
CBL TIE LOCKING BLACK 50LB 7.95"
Valmistajan vakio toimitusaika
3 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Standardi, Lukittuva Musta 1,97" (50,00mm) 0,181" (4,60mm) 50 lbs (22,68 kg)
Kategoria
Pituus - todellinen
0,663' (202,00mm, 7,95")
Valmistaja
HellermannTyton
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Pussi
Vetolujuus
50 lbs (22,68 kg)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Lämpöstabiloitu
Nippusiteen tyyppi
Standardi, Lukittuva
Materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Pituus - likimääräinen
8"
Väri
Musta
Nipun halkaisija
1,97" (50,00mm)
Päätuotenumero
Leveys
0,181" (4,60mm)