CTAM20C2
DigiKeyn tuotenumero
1436-1322-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CTAM20C2
Kuvaus
CABLE TIE HLDR SNGL SCRW #10 BLK
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yksi aukko Nippusiteet - kannakkeet ja kiinnittimet Musta Ruuvi, #10
Kategoria
Koko/mitat
0,80" pit. x 0,40" lev. x 0,20" kork. (20,3mm x 10,2mm x 5,1mm)