BZT52C6V2S
DigiKeyn tuotenumero
4786-BZT52C6V2STR-ND - Rullattu teippi (TR)
4786-BZT52C6V2SCT-ND - Cut Tape (CT)
4786-BZT52C6V2SDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZT52C6V2S
Kuvaus
DIODE ZENER 6.2V 500MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 6.2 V 500 mW ±6,45% Kiinnitys pintaan SOD-323
Kategoria
Teho - maksimi
500 mW
Valm.
Impedanssi (maks.) (Zzt)
10 Ohms
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3 µA @ 4 V
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±6,45%