GT105N10M
DigiKeyn tuotenumero
3141-GT105N10MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
3141-GT105N10MCT-ND - Cut Tape (CT)
3141-GT105N10MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GT105N10M
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 60A 83W TO-263
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 60A (Tc) 83W (Tc) Kiinnitys pintaan TO-263
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
16 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
1675 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
83W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TO-263
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
11mOhm @ 20A, 10V