TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1404-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9KZ3158LCP-N(R6B)
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 60W
Tarkka kuvaus
19V 60 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
TR9KZ3158LCP-N(R6B) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen)
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Työpöytä (luokka II)
Johdon pituus
60,2" (1,53m)
Tuloliitin
IEC 320-C8
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,76" pit. x 2,05" lev. x 1,30" kork. (121,0mm x 52,0mm x 33,0mm)
Lähtöjännite
19V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, GS, LPS, RCM, PSE, UKRSepro, VCCI
Virta - lähtö (maks.)
3,15A
Vakionumero
60335-1; 60950-1
Teho (wattia)
60 W