TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1381-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9KI3750CCP-IM(R6B)
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Tarkka kuvaus
24V 90 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
TR9KI3750CCP-IM(R6B) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
0°C – 50°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Työpöytä (luokka II)
Johdon pituus
47,2" (1,20m)
Tuloliitin
IEC 320-C8
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
5,88" pit. x 2,46" lev. x 1,32" kork. (149,4mm x 62,6mm x 33,5mm)
Lähtöjännite
24V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Virta - lähtö (maks.)
3,75A
Vakionumero
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Teho (wattia)
90 W