TR9KH2222CCP-N(R6B)
TR9KH2222CCP-N(R6B)
TR9KH2222CCP-N(R6B)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1367-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9KH2222CCP-N(R6B)
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 40W
Tarkka kuvaus
18V 40 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
TR9KH2222CCP-N(R6B) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Työpöytä (luokka II)
Johdon pituus
48,4" (1,23m)
Tuloliitin
IEC 320-C8
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,37" pit. x 2,05" lev. x 1,27" kork. (111,0mm x 52,0mm x 32,3mm)
Lähtöjännite
18V
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Virta - lähtö (maks.)
2,22A
Vakionumero
Teho (wattia)
40 W