TR9CI3750LCPCIM(R6B)
TR9CI3750LCPCIM(R6B)
TR9CI3750LCPCIM(R6B)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1280-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9CI3750LCPCIM(R6B)
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Tarkka kuvaus
24V 90 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
TR9CI3750LCPCIM(R6B) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Toimintalämpötila
0°C – 50°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Johdon pituus
60,2" (1,53m)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
5,88" pit. x 2,47" lev. x 1,34" kork. (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Lähtöjännite
24V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Virta - lähtö (maks.)
3,75A
Vakionumero
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Teho (wattia)
90 W