TR9CI1670LCP-N(R6B)
TR9CI1670LCP-N(R6B)
TR9CI1670LCP-N(R6B)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1272-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9CI1670LCP-N(R6B)
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 40 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TR9CI1670LCP-N(R6B) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
48,4" (1,23m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,37" pit. x 2,05" lev. x 1,27" kork. (111,0mm x 52,0mm x 32,3mm)
Lähtöjännite
24V
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, UKRSepro, VCCI
Virta - lähtö (maks.)
1,67A
Vakionumero
Teho (wattia)
40 W