RR9LI1500LCPIMNAR6B
RR9LI1500LCPIMNAR6B
RR9LI1500LCPIMNAR6B
DigiKeyn tuotenumero
1939-1181-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RR9LI1500LCPIMNAR6B
Kuvaus
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 24V 36W
Tarkka kuvaus
24V 36 W AC/DC Ulkoinen Pöytätietokone, seinäkiinnike (luokka I) Sovitin Johto (myydään erikseen), useita liittimiä (yksi liitin tuotteen mukana) Tulo
EDA/CAD-mallit
RR9LI1500LCPIMNAR6B -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Toimintalämpötila
-20°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Pöytätietokone, seinäkiinnike (luokka I)
Johdon pituus
60,2" (1,53m)
Tulon tyyppi
Johto (myydään erikseen), useita liittimiä (yksi liitin tuotteen mukana)
Tuloliitin
IEC 320-C6, useita liittimiä (tuotteen mukana yksi liitin)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,00" pit. x 1,83" lev. x 1,50" kork. (101,7mm x 46,5mm x 38,2mm)
Lähtöjännite
24V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Virta - lähtö (maks.)
1,5A
Teho (wattia)
36 W