RR9LG2400LCPCIMR6B
RR9LG2400LCPCIMR6B
RR9LG2400LCPCIMR6B
RR9LG2400LCPCIMR6B
DigiKeyn tuotenumero
1939-1175-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RR9LG2400LCPCIMR6B
Kuvaus
AC/DC DSKTP/WALL MT ADPT 15V 36W
Tarkka kuvaus
15V 36 W AC/DC Ulkoinen Pöytätietokone, seinäkiinnike (luokka I) Sovitin Johto, Moniteräinen (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
RR9LG2400LCPCIMR6B -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Toimintalämpötila
-20°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Pöytätietokone, seinäkiinnike (luokka I)
Johdon pituus
60,2" (1,53m)
Tuloliitin
IEC 320-C6, Moniteräinen (myydään erikseen)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,00" pit. x 1,83" lev. x 1,50" kork. (101,7mm x 46,5mm x 38,2mm)
Lähtöjännite
15V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Virta - lähtö (maks.)
2,4A
Teho (wattia)
36 W