BC034-04-A-V-0150-L-C
DigiKeyn tuotenumero
2073-BC034-04-A-V-0150-L-CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2073-BC034-04-A-V-0150-L-CCT-ND - Cut Tape (CT)
2073-BC034-04-A-V-0150-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BC034-04-A-V-0150-L-C
Kuvaus
4POS 1.0MM PITCH HEADER, SIL, SM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan, Suorakulma 4 napainen 0,039" (1,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BC034-04-A-V-0150-L-C -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,059" (1,50mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,059" (1,50mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Neliö
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Rivien lukumäärä
1
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
1A per kosketin