ATV02W400B-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-1666-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1666-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1666-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATV02W400B-HF
Kuvaus
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SOD123F
Tarkka kuvaus
64,5V Puristusliitin 3,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-123F
EDA/CAD-mallit
ATV02W400B-HF -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
200W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kaksisuuntaiset kanavat
40V
Jännite - läpilyönti (min)
44,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
64,5V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
3,1A