10-18-D-0030-C-4-08-4-T on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
18 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,039" (1,00mm) 1,181" (30,00mm)
10-18-D-0030-C-4-08-4-T
DigiKeyn tuotenumero
2073-10-18-D-0030-C-4-08-4-T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10-18-D-0030-C-4-08-4-T
Kuvaus
1MM PITCH FFC, 18 CONTACTS, D TY
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Johtimien lukumäärä
18
Valmistaja
GCT
Jako
0,039" (1,00mm)
Sarja
Pituus
1,181" (30,00mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)