10-18-D-0030-C-4-08-4-T-HF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
GCT
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Uusi tuote
18 Napainen FFC, FPC Kaapeli 0,039" (1,00mm) 1,181" (30,00mm)
10-18-D-0030-C-4-08-4-T-HF
DigiKeyn tuotenumero
2073-10-18-D-0030-C-4-08-4-T-HF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10-18-D-0030-C-4-08-4-T-HF
Kuvaus
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 18 CO
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Johtimien lukumäärä
18
Valmistaja
GCT
Jako
0,039" (1,00mm)
Sarja
Pituus
1,181" (30,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Pituus - paljaat päät
0,157" (4,00mm)