FSP650-57SAB
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP650-57SAB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP650-57SAB
Kuvaus
AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 650W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SFX AC-DC-muuntimet 4 Lähtö 3,3V 5V 12V -12V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sähkövirta - lähtö 2
20 A
Valm.
Sähkövirta - lähtö 3
54 A
Sarja
Sähkövirta - lähtö 4
300 mA
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Tyyppi
SFX
Tehokkuus
80%
Lähtöjen lukumäärä
4
Toimintalämpötila
10°C – 40°C
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Ominaisuudet
Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Jännite - lähtö 1
3,3V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - lähtö 2
5V
Koko/mitat
3,94" pit. x 4,92" lev. x 2,50" kork. (100,0mm x 125,0mm x 63,5mm)
Jännite - lähtö 3
12V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cURus, FCC, KC, TUV
Jännite - lähtö 4
-12V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
20 A