FSP550-20FM
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP550-20FM-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP550-20FM
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 550W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Syöttöyksikkö AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
80%
Toimintalämpötila
0°C – 55°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
PMBus™, Universal Input
Tyyppi
Syöttöyksikkö
Asennustyyppi
Telinekiinnike
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
7,28" pit. x 2,89" lev. x 1,53" kork. (184,9mm x 73,4mm x 38,9mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CCC, CE, cULus, GS
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
45.8 A