FSP090M-RHA on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 997
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Phihong USA
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
TT Electronics/Power Partners Inc.
Varastossa: 10
Varastossa: 199
12V 90 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
FSP090M-RHA
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP090M-RHA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP090M-RHA
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW (maks.)
Valmistaja
FSP Technology Inc.
Sovellukset
Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
5,71" pit. x 2,77" lev. x 1,12" kork. (145,0mm x 70,2mm x 28,4mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Lähtöjännite
12V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
7,5A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
90 W