GST120A12-R7B
DigiKeyn tuotenumero
1866-2036-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GST120A12-R7B
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 102W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 102 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
102 W
Valmistaja
MEAN WELL USA Inc.
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
39,4" (1,00m)
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
6,57" pit. x 2,64" lev. x 1,38" kork. (167,0mm x 67,0mm x 35,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Virta - lähtö (maks.)
8,5A