FSP065-DWAN3
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP065-DWAN3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP065-DWAN3
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 54V 65W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
54V 65 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Tehokkuus
0.89
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
47" (1,20m)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,33" pit. x 2,44" lev. x 1,24" kork. (110,0mm x 62,0mm x 31,5mm)
Lähtöjännite
54V
Hyväksyjä
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Virta - lähtö (maks.)
1,2A
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Teho (wattia)
65 W