FSP065-DBCM1
DigiKeyn tuotenumero
2967-FSP065-DBCM1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSP065-DBCM1
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 65W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19V 65 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
65 W
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW
Sovellukset
Lääketieteellinen
Tehokkuus
0.87
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Malli
Työpöytä (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tuloliitin
IEC 320-C8
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
5,08" pit. x 2,01" lev. x 1,22" kork. (129,0mm x 51,0mm x 30,9mm)
Lähtöjännite
19V
Hyväksyjä
CE, cURus, TUV
Virta - lähtö (maks.)
3,43A