NGE18I18-P1J
DigiKeyn tuotenumero
1866-NGE18I18-P1J-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NGE18I18-P1J
Kuvaus
+18V1A;20AWG/150CM
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18V 18 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Moniteräinen (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW
Valmistaja
MEAN WELL USA Inc.
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Moniteräinen (myydään erikseen)
Tuloliitin
Jännite - tulo
80 – 264VAC, 113 – 370VDC
Koko/mitat
2,17" pit. x 1,89" lev. x 1,10" kork. (55,0mm x 48,0mm x 28,0mm)
Lähtöjännite
18V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cUL, cULus, cURus, EAC, PSE, TUV, UKCA
Virta - lähtö (maks.)
1A
Vakionumero
60335-1; 60601-1; 62368-1
Teho (wattia)
18 W